Canon dijital fotoğraf makinesi tamir ve bakım servisi nerede? Telefon numarası ne? Adres ve iletişimi bilgileri nelerdir?

0 oy
Kategori: Teknoloji § yeniokul
  

1 içerik

§ yeniokul içerik eklendi

Canon fotoğraf makinelerinin servisi İstanbul Sirkeci'de. Doğubank İşhanı'ndan çıkıp Büyük Postane'ye giderken kullandığımız Mimar Vedat Caddesi üzerinde, No: 7'de bulunan Erkayalar, Canon Türkiye'nin satış ve servis sağlayıcısıdır.

 

Telefon numaraları: (0 212) 519 26 11-12 / (0 212) 519 23 85

 

Eğer İstanbul'da iseniz birkaç günde tamir ve bakım hizmeti gerçekleşiyor. Garanti kapsamında bulunan ürünlerin garanti ve alışveriş belgesinin bulunmasına bile gerek kalmadan, ürünün seri numarasından ne zaman, nerede satıldığı bulunarak garanti kapsamında olup olmadığı kontrol ediliyor ve tamiri yapılıyor.

 

Ben bıraktığım fotoğraf makinesinin lensinde meydana gelen bir sorun nedeniyle gittim. Fotoğraf makinesini öğleden önce verdim, öğleden sonra cep telefonuma fotoğraf makinesinin tamir edildiğini, istediğim zaman alabileceğimi bildiren bir mesaj geldi. Hem de bayram öncesi yoğunluğa ve firmanın rutin yoğunluğuna rağmen.

 

Son olarak telefonla iletişim kurup, Türkiye'nin neresinde olursanız olun hizmet alabileceğiniz hızlı ve güvenli bir servis olduğunu söylemek isterim.

İlgili başlıklar

Yandex.Metrica

...